DIVIZIA C1

Etapa 26, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Posta Atlassib0vs3Tuborg
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Bissoft0vs3Routier
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
iQuest4vs2Instal Data Proiect
Jo 19.05.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink10vs5Diferit
Mi 25.05.2016 , 08:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Evalueserve1vs9Salon Denise
Mi 25.05.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
BNT6vs3Accenture
Mi 18.05.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
BT Suc. Zorilor3vs03Pillar Global Romania
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Etapa 25, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Salon Denise7vs2BNT
Du 22.05.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Routier6vs4Evalueserve
Mi 18.05.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture3vs7iQuest
Ma 17.05.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Tuborg7vs2BT Suc. Zorilor
Ma 17.05.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
3Pillar Global Romania0vs3Ullink
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Instal Data Proiect3vs0Posta Atlassib
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Diferit3vs0Bissoft
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Etapa 24, perioada 09.05.2016 - 15.05.2016
BNT4vs0iQuest
Jo 12.05.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Salon Denise3vs0Routier
Du 15.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Evalueserve3vs0Diferit
Mi 11.05.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Posta Atlassib0vs3Accenture
Lu 09.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Bissoft0vs33Pillar Global Romania
Lu 09.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
BT Suc. Zorilor4vs7Instal Data Proiect
Mi 11.05.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink7vs3Tuborg
Mi 11.05.2016 , 07:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 23, perioada 02.05.2016 - 08.05.2016
Diferit2vs6Salon Denise
Jo 05.05.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
3Pillar Global Romania0vs3Evalueserve
Du 01.05.2016 ,
Buna Ziua
Detalii
Accenture7vs4BT Suc. Zorilor
Ma 03.05.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Instal Data Proiect2vs7Ullink
Vi 06.05.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
iQuest3vs0Posta Atlassib
Du 01.05.2016 ,
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Tuborg3vs0Bissoft
Du 01.05.2016 ,
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Routier3vs6BNT
Mi 11.05.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Etapa 22, perioada 25.04.2016 - 01.05.2016
Bissoft0vs3Instal Data Proiect
Vi 01.04.2016 ,
Buna Ziua
Detalii
BNT3vs0Posta Atlassib
Vi 01.04.2016 ,
Buna Ziua
Detalii
Evalueserve5vs10Tuborg
Mi 27.04.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Salon Denise3vs03Pillar Global Romania
Du 01.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink2vs4Accenture
Mi 27.04.2016 , 07:00 PM
Polus Center
Detalii
BT Suc. Zorilor3vs6iQuest
Mi 27.04.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Routier6vs2Diferit
Mi 27.04.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 21, perioada 18.04.2016 - 24.04.2016
Posta Atlassib0vs3BT Suc. Zorilor
Lu 18.04.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Diferit4vs11BNT
Jo 21.04.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Instal Data Proiect3vs3Evalueserve
Vi 22.04.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Accenture3vs0Bissoft
Ma 19.04.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
3Pillar Global Romania2vs2Routier
Ma 19.04.2016 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Tuborg9vs3Salon Denise
Ma 19.04.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest6vs1Ullink
Jo 21.04.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 20, perioada 11.04.2016 - 17.04.2016
Bissoft0vs3iQuest
Lu 11.04.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Evalueserve9vs3Accenture
Jo 14.04.2016 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Diferit3vs03Pillar Global Romania
Mi 20.04.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
BNT11vs1BT Suc. Zorilor
Mi 13.04.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Ullink3vs0Posta Atlassib
Ma 12.04.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Salon Denise9vs1Instal Data Proiect
Du 17.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Routier4vs11Tuborg
Mi 13.04.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 19, perioada 04.04.2016 - 10.04.2016
Posta Atlassib0vs3Bissoft
Lu 04.04.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Instal Data Proiect2vs7Routier
Vi 08.04.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
BT Suc. Zorilor5vs3Ullink
Mi 06.04.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture2vs5Salon Denise
Ma 05.04.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
3Pillar Global Romania4vs8BNT
Ma 05.04.2016 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Tuborg8vs6Diferit
Ma 05.04.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest5vs4Evalueserve
Jo 07.04.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 18, perioada 28.03.2016 - 03.04.2016
Bissoft0vs3BT Suc. Zorilor
Lu 28.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Evalueserve3vs0Posta Atlassib
Jo 31.03.2016 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Diferit6vs7Instal Data Proiect
Jo 31.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
BNT14vs2Ullink
Mi 30.03.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Salon Denise9vs3iQuest
Vi 01.04.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Routier2vs2Accenture
Mi 30.03.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
3Pillar Global Romania3vs8Tuborg
Ma 29.03.2016 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa 17, perioada 21.03.2016 - 27.03.2016
Posta Atlassib0vs3Salon Denise
Du 27.03.2016 , 08:30 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Ullink3vs0Bissoft
Mi 23.03.2016 , 07:00 PM
Polus Center
Detalii
Instal Data Proiect2vs53Pillar Global Romania
Vi 25.03.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
BT Suc. Zorilor10vs6Evalueserve
Mi 23.03.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture8vs3Diferit
Ma 22.03.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Tuborg7vs6BNT
Lu 21.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest3vs8Routier
Jo 24.03.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 16, perioada 14.03.2016 - 20.03.2016
Evalueserve6vs4Ullink
Jo 17.03.2016 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Diferit6vs8iQuest
Jo 17.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
BNT11vs7Bissoft
Mi 16.03.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Salon Denise9vs2BT Suc. Zorilor
Vi 18.03.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Routier3vs0Posta Atlassib
Mi 16.03.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
3Pillar Global Romania1vs2Accenture
Ma 15.03.2016 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Tuborg15vs7Instal Data Proiect
Lu 14.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 15, perioada 07.03.2016 - 13.03.2016
Posta Atlassib0vs3Diferit
Lu 07.03.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Bissoft0vs3Evalueserve
Lu 07.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink3vs5Salon Denise
Du 20.03.2016 , 06:30 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Instal Data Proiect0vs13BNT
Vi 11.03.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
BT Suc. Zorilor3vs0Routier
Mi 09.03.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture2vs7Tuborg
Ma 08.03.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
iQuest9vs43Pillar Global Romania
Jo 10.03.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 14, perioada 29.02.2016 - 06.03.2016
Diferit2vs4BT Suc. Zorilor
Jo 03.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
BNT7vs3Evalueserve
Mi 02.03.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Instal Data Proiect3vs4Accenture
Vi 04.03.2016 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Salon Denise8vs6Bissoft
Vi 04.03.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Routier5vs5Ullink
Mi 02.03.2016 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
3Pillar Global Romania3vs0Posta Atlassib
Ma 01.03.2016 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Tuborg4vs6iQuest
Lu 29.02.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 13, perioada 30.11.2015 - 06.12.2015
Tuborg7vs6Posta Atlassib
Mi 02.12.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Routier9vs1Bissoft
Mi 02.12.2015 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Instal Data Proiect3vs7iQuest
Jo 03.12.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Diferit3vs5Ullink
Jo 03.12.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Salon Denise2vs2Evalueserve
Vi 04.12.2015 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Accenture6vs4BNT
Ma 08.12.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
3Pillar Global Romania3vs7BT Suc. Zorilor
Jo 10.12.2015 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 12, perioada 23.11.2015 - 29.11.2015
BNT2vs10Salon Denise
Vi 27.11.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Evalueserve3vs0Routier
Jo 26.11.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
iQuest2vs7Accenture
Jo 26.11.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Suc. Zorilor4vs11Tuborg
Mi 25.11.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink11vs63Pillar Global Romania
Ma 24.11.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Posta Atlassib11vs4Instal Data Proiect
Lu 23.11.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Bissoft3vs0Diferit
Lu 23.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 11, perioada 16.11.2015 - 22.11.2015
iQuest4vs7BNT
Jo 19.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Routier0vs3Salon Denise
Mi 18.11.2015 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
Diferit3vs4Evalueserve
Jo 19.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Accenture3vs4Posta Atlassib
Ma 17.11.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
3Pillar Global Romania3vs2Bissoft
Ma 17.11.2015 , 08:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Instal Data Proiect3vs4BT Suc. Zorilor
Lu 16.11.2015 , 08:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Tuborg7vs5Ullink
Lu 16.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 10, perioada 09.11.2015 - 15.11.2015
Salon Denise5vs2Diferit
Vi 13.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Evalueserve3vs03Pillar Global Romania
Jo 12.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
BT Suc. Zorilor3vs6Accenture
Mi 11.11.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink9vs3Instal Data Proiect
Ma 10.11.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Posta Atlassib3vs1iQuest
Lu 09.11.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
BNT3vs0Routier
Vi 13.11.2015 , 09:00 PM
Polus Center
Detalii
Bissoft3vs0Tuborg
Du 29.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 9, perioada 02.11.2015 - 08.11.2015
Instal Data Proiect3vs1Bissoft
Lu 02.11.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Posta Atlassib0vs13BNT
Lu 02.11.2015 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Tuborg8vs7Evalueserve
Lu 02.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
3Pillar Global Romania2vs4Salon Denise
Ma 03.11.2015 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture3vs7Ullink
Ma 03.11.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
iQuest9vs7BT Suc. Zorilor
Jo 05.11.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Diferit5vs3Routier
Jo 05.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 8, perioada 26.10.2015 - 01.11.2015
Bissoft0vs3Accenture
Lu 26.10.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink5vs8iQuest
Vi 27.11.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
BT Suc. Zorilor6vs7Posta Atlassib
Mi 28.10.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Routier0vs23Pillar Global Romania
Mi 28.10.2015 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Evalueserve3vs7Instal Data Proiect
Jo 29.10.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Salon Denise3vs0Tuborg
Vi 30.10.2015 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
BNT3vs0Diferit
Lu 16.11.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 7, perioada 19.10.2015 - 25.11.2015
Instal Data Proiect6vs4Salon Denise
Lu 19.10.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Tuborg3vs0Routier
Lu 19.10.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
3Pillar Global Romania10vs4Diferit
Ma 20.10.2015 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture10vs3Evalueserve
Ma 20.10.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
iQuest4vs12Bissoft
Jo 22.10.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Posta Atlassib10vs2Ullink
Lu 26.10.2015 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
BT Suc. Zorilor1vs10BNT
Du 04.10.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 6, perioada 12.10.2015 - 18.10.2015
Bissoft8vs8Posta Atlassib
Lu 12.10.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink10vs6BT Suc. Zorilor
Ma 13.10.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Routier3vs4Instal Data Proiect
Mi 14.10.2015 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Diferit4vs6Tuborg
Jo 15.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Evalueserve4vs3iQuest
Jo 15.10.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Salon Denise4vs6Accenture
Vi 16.10.2015 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
BNT3vs03Pillar Global Romania
Vi 16.10.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 5, perioada 05.10.2015 - 11.10.2015
Instal Data Proiect11vs5Diferit
Lu 05.10.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Posta Atlassib9vs7Evalueserve
Lu 05.10.2015 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Accenture2vs1Routier
Ma 06.10.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Suc. Zorilor6vs4Bissoft
Mi 07.10.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink6vs3BNT
Mi 07.10.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
iQuest1vs4Salon Denise
Jo 08.10.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Tuborg3vs03Pillar Global Romania
Lu 05.10.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 4, perioada 28.09.2015 - 04.10.2015
Bissoft2vs7Ullink
Lu 28.09.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
3Pillar Global Romania8vs3Instal Data Proiect
Ma 29.09.2015 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Diferit1vs7Accenture
Jo 01.10.2015 , 07:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii
Evalueserve2vs2BT Suc. Zorilor
Jo 01.10.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Salon Denise13vs1Posta Atlassib
Vi 02.10.2015 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
BNT6vs3Tuborg
Vi 02.10.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Routier3vs0iQuest
Mi 11.11.2015 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 3, perioada 21.09.2015 - 27.09.2015
Instal Data Proiect3vs9Tuborg
Lu 21.09.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Posta Atlassib4vs6Routier
Lu 21.09.2015 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Bissoft1vs7BNT
Lu 21.09.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Accenture3vs23Pillar Global Romania
Ma 22.09.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Suc. Zorilor4vs6Salon Denise
Mi 23.09.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink11vs6Evalueserve
Mi 23.09.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
iQuest3vs0Diferit
Jo 24.09.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 2, perioada 14.09.2015 - 20.11.2015
Tuborg7vs5Accenture
Lu 14.09.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
3Pillar Global Romania5vs3iQuest
Ma 15.09.2015 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Diferit0vs3Posta Atlassib
Mi 16.09.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Routier4vs6BT Suc. Zorilor
Mi 16.09.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Evalueserve3vs5Bissoft
Jo 17.09.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
BNT8vs3Instal Data Proiect
Vi 18.09.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Salon Denise3vs6Ullink
Du 20.09.2015 , 08:30 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 1, perioada 07.09.2015 - 13.09.2015
Posta Atlassib3vs03Pillar Global Romania
Lu 07.09.2015 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Bissoft5vs10Salon Denise
Lu 07.09.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Accenture4vs1Instal Data Proiect
Ma 08.09.2015 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Suc. Zorilor3vs0Diferit
Mi 09.09.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Ullink2vs1Routier
Mi 09.09.2015 , 10:00 PM
Polus Center
Detalii
Evalueserve10vs2BNT
Jo 10.09.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
iQuest6vs11Tuborg
Jo 10.09.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii