DIVIZIA B2

Etapa 1, perioada 07.09.2015 - 13.09.2015
Ulma Packaging6vs4Robert Bosch
Lu 07.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Energom2vs5Gold Paper
Sa 07.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks0vs11Accesa
Lu 07.09.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
msg systems5vs5SaladBox
Ma 08.09.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Rocas0vs3Telenav
Mi 09.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Profix Cluj2vs6Wrigley
Vi 11.09.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
TransarT1vs16Blitz.ro
Lu 14.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 2, perioada 14.09.2015 - 20.09.2015
Wrigley5vs3Ulma Packaging
Lu 14.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks5vs3Energom
Lu 14.09.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa3vs1Robert Bosch
Mi 16.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Blitz.ro6vs3msg systems
Mi 16.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav2vs6Profix Cluj
Mi 16.09.2015 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Gold Paper6vs1TransarT
Jo 17.09.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
SaladBox5vs6Rocas
Jo 17.09.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 3, perioada 21.09.2015 - 27.09.2015
Ulma Packaging8vs3Telenav
Lu 21.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Energom2vs4Accesa
Lu 21.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
msg systems2vs8Gold Paper
Ma 22.09.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
TransarT3vs5Tecknoworks
Mi 23.09.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Robert Bosch1vs1Wrigley
Jo 24.09.2015 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Profix Cluj3vs0SaladBox
Vi 25.09.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Rocas0vs3Blitz.ro
Vi 25.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 4, perioada 28.09.2015 - 04.10.2015
Energom8vs2TransarT
Lu 28.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks6vs1msg systems
Lu 28.09.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa5vs2Wrigley
Lu 28.09.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Blitz.ro5vs2Profix Cluj
Mi 30.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav2vs3Robert Bosch
Lu 30.11.2015 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
SaladBox3vs2Ulma Packaging
Mi 30.09.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Gold Paper4vs1Rocas
Jo 01.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 5, perioada 05.10.2015 - 11.10.2015
Ulma Packaging8vs4Blitz.ro
Lu 05.10.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Wrigley9vs1Telenav
Lu 05.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
msg systems7vs6Energom
Ma 06.10.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
TransarT1vs5Accesa
Mi 07.10.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Robert Bosch2vs4SaladBox
Jo 08.10.2015 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Profix Cluj3vs4Gold Paper
Vi 09.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Rocas6vs4Tecknoworks
Vi 09.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 6, perioada 12.10.2015 - 18.10.2015
Energom6vs10Rocas
Lu 12.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks1vs3Profix Cluj
Lu 12.10.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa9vs3Telenav
Lu 12.10.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
TransarT4vs8msg systems
Mi 14.10.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Blitz.ro6vs3Robert Bosch
Mi 14.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
SaladBox3vs1Wrigley
Mi 14.10.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Gold Paper8vs2Ulma Packaging
Jo 15.10.2015 , 07:10 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 7, perioada 19.10.2015 - 25.10.2015
Ulma Packaging2vs5Tecknoworks
Lu 19.10.2015 , 06:10 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Wrigley1vs3Blitz.ro
Lu 19.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
msg systems2vs5Accesa
Ma 20.10.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Telenav1vs2SaladBox
Mi 21.10.2015 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Robert Bosch2vs6Gold Paper
Ma 22.09.2015 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Profix Cluj7vs4Energom
Vi 23.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Rocas11vs2TransarT
Vi 23.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 9, perioada 02.11.2015 - 08.11.2015
Ulma Packaging8vs1TransarT
Lu 02.11.2015 , 07:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Telenav3vs9Gold Paper
Mi 04.11.2015 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Robert Bosch11vs0Energom
Jo 05.11.2015 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Rocas9vs3Accesa
Jo 05.11.2015 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Profix Cluj6vs4msg systems
Vi 06.11.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
SaladBox7vs2Blitz.ro
Vi 06.11.2015 ,
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Wrigley0vs6Tecknoworks
Jo 12.11.2015 , 09:00 PM
Detalii
Etapa 8, perioada 26.10.2015 - 01.11.2015
Energom7vs8Ulma Packaging
Lu 26.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks2vs2Robert Bosch
Lu 26.10.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa2vs3SaladBox
Lu 26.10.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
msg systems5vs7Rocas
Ma 27.10.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
TransarT2vs8Profix Cluj
Mi 28.10.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Blitz.ro6vs3Telenav
Mi 28.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Gold Paper11vs0Wrigley
Jo 29.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 10, perioada 09.11.2015 - 15.11.2015
Energom3vs4Wrigley
Lu 09.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks4vs5Telenav
Lu 09.11.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa2vs6Blitz.ro
Lu 09.11.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
msg systems1vs3Ulma Packaging
Ma 10.11.2015 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
TransarT4vs2Robert Bosch
Mi 11.11.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Gold Paper8vs1SaladBox
Jo 12.11.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Rocas5vs2Profix Cluj
Lu 16.11.2015 , 07:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 11, perioada 16.11.2015 - 22.11.2015
Profix Cluj4vs8Accesa
Ma 24.11.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Ulma Packaging5vs8Rocas
Jo 19.11.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Robert Bosch5vs9msg systems
Jo 19.11.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Telenav4vs2Energom
Mi 18.11.2015 , 08:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
SaladBox4vs1Tecknoworks
Lu 16.11.2015 , 08:00 AM
Baza Transilvania T2
Detalii
Wrigley2vs5TransarT
Lu 16.11.2015 , 07:00 AM
Baza Transilvania T2
Detalii
Blitz.ro0vs6Gold Paper
Mi 25.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 12, perioada 23.11.2015 - 29.11.2015
Rocas12vs3Robert Bosch
Du 29.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
msg systems10vs3Wrigley
Jo 26.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Profix Cluj5vs6Ulma Packaging
Vi 27.11.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
TransarT7vs1Telenav
Mi 25.11.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa1vs6Gold Paper
Lu 23.11.2015 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Tecknoworks6vs0Blitz.ro
Lu 23.11.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Energom1vs4SaladBox
Lu 23.11.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 13, perioada 30.11.2015 - 06.12.2015
Blitz.ro2vs4Energom
Mi 02.12.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav3vs11msg systems
Mi 02.12.2015 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Robert Bosch3vs9Profix Cluj
Jo 03.12.2015 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Gold Paper5vs1Tecknoworks
Jo 03.12.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Ulma Packaging4vs6Accesa
Jo 03.12.2015 , 08:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Wrigley3vs8Rocas
Jo 03.12.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SaladBox14vs4TransarT
Vi 04.12.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 14, perioada 29.02.2016 - 06.03.2016
SaladBox6vs2msg systems
Lu 29.02.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Accesa8vs2Tecknoworks
Lu 29.02.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Robert Bosch4vs6Ulma Packaging
Jo 03.03.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Gold Paper6vs4Energom
Jo 03.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Blitz.ro5vs2TransarT
Mi 24.02.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav3vs7Rocas
Mi 02.03.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Wrigley1vs1Profix Cluj
Lu 29.02.2016 , 06:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 15, perioada 07.03.2016 - 13.03.2016
Rocas1vs1SaladBox
Vi 11.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Energom7vs5Tecknoworks
Lu 07.03.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
TransarT2vs4Gold Paper
Jo 10.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Robert Bosch3vs12Accesa
Jo 10.03.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
msg systems7vs3Blitz.ro
Ma 08.03.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Ulma Packaging15vs2Wrigley
Lu 07.03.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Profix Cluj5vs2Telenav
Vi 11.03.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 16, perioada 14.03.2016 - 20.03.2016
Tecknoworks5vs8TransarT
Lu 14.03.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
SaladBox11vs7Profix Cluj
Mi 16.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Accesa10vs2Energom
Lu 14.03.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Gold Paper10vs4msg systems
Jo 17.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Blitz.ro0vs8Rocas
Mi 16.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav4vs2Ulma Packaging
Mi 16.03.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Wrigley3vs6Robert Bosch
Lu 14.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 17, perioada 21.03.2016 - 27.03.2016
Rocas2vs9Gold Paper
Vi 01.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
TransarT6vs5Energom
Jo 24.03.2016 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Robert Bosch4vs2Telenav
Jo 24.03.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
msg systems5vs4Tecknoworks
Ma 22.03.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Ulma Packaging2vs5SaladBox
Lu 21.03.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Wrigley3vs5Accesa
Jo 31.03.2016 , 10:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Profix Cluj0vs1Blitz.ro
Vi 25.03.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 18, perioada 28.03.2016 - 03.04.2016
Energom1vs10msg systems
Ma 29.03.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Tecknoworks4vs11Rocas
Lu 28.03.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
SaladBox6vs7Robert Bosch
Mi 30.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Accesa4vs2TransarT
Lu 28.03.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Gold Paper7vs0Profix Cluj
Jo 31.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Blitz.ro6vs3Ulma Packaging
Mi 30.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Telenav1vs4Wrigley
Mi 30.03.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa 19, perioada 04.04.2016 - 10.04.2016
Rocas3vs0Energom
Vi 08.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Robert Bosch2vs2Blitz.ro
Jo 07.04.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
msg systems3vs9TransarT
Ma 05.04.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Ulma Packaging2vs8Gold Paper
Lu 04.04.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Telenav3vs2Accesa
Mi 06.04.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Wrigley1vs3SaladBox
Lu 04.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Profix Cluj8vs2Tecknoworks
Vi 08.04.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 20, perioada 11.04.2016 - 17.04.2016
Energom0vs3Profix Cluj
Lu 11.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks4vs1Ulma Packaging
Lu 11.04.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
SaladBox3vs0Telenav
Lu 11.04.2016 , 07:00 PM
AMANAT
Detalii
Accesa3vs3msg systems
Lu 11.04.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
TransarT4vs6Rocas
Lu 11.04.2016 , 10:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii
Gold Paper6vs2Robert Bosch
Jo 14.04.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Blitz.ro3vs0Wrigley
Mi 13.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 21, perioada 18.04.2016 - 24.04.2016
Rocas8vs1msg systems
Vi 22.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SaladBox1vs3Accesa
Mi 20.04.2016 , 06:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Robert Bosch4vs1Tecknoworks
Ma 03.05.2016 , 07:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Ulma Packaging3vs0Energom
Lu 18.04.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Telenav3vs9Blitz.ro
Mi 20.04.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Wrigley2vs3Gold Paper
Lu 18.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Profix Cluj5vs5TransarT
Vi 22.04.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 22, perioada 25.04.2016 - 01.05.2016
TransarT6vs3Ulma Packaging
Lu 25.04.2016 , 10:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii
Gold Paper3vs0Telenav
Jo 28.04.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Energom0vs3Robert Bosch
Lu 25.04.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Accesa2vs4Rocas
Lu 25.04.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
msg systems2vs1Profix Cluj
Ma 26.04.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Blitz.ro3vs4SaladBox
Mi 27.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Tecknoworks3vs7Wrigley
Lu 25.04.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 23, perioada 02.05.2016 - 08.05.2016
Wrigley3vs0Energom
Du 01.05.2016 ,
Baza Transilvania T2
Detalii
Blitz.ro1vs5Accesa
Lu 09.05.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Ulma Packaging8vs2msg systems
Lu 09.05.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Robert Bosch2vs6TransarT
Jo 05.05.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
SaladBox2vs7Gold Paper
Jo 05.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Profix Cluj0vs3Rocas
Vi 06.05.2016 , 08:00 PM
AMANAT
Detalii
Telenav4vs6Tecknoworks
Mi 11.05.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa 24, perioada 09.05.2016 - 15.05.2016
Accesa15vs5Profix Cluj
Ma 17.05.2016 , 07:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii
Rocas12vs3Ulma Packaging
Vi 13.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
msg systems4vs3Robert Bosch
Ma 10.05.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Energom0vs3Telenav
Lu 09.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Tecknoworks1vs3SaladBox
Lu 09.05.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
TransarT3vs0Wrigley
Lu 09.05.2016 , 10:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii
Gold Paper10vs2Blitz.ro
Jo 12.05.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 25, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Robert Bosch3vs4Rocas
Jo 19.05.2016 , 06:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Wrigley0vs3msg systems
Lu 16.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Ulma Packaging3vs0Profix Cluj
Lu 16.05.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Telenav0vs3TransarT
Mi 18.05.2016 , 08:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Gold Paper1vs1Accesa
Jo 19.05.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Blitz.ro3vs4Tecknoworks
Mi 25.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
SaladBox3vs0Energom
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
Etapa 26, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Energom0vs3Blitz.ro
Lu 16.05.2016 ,
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
msg systems3vs0Telenav
Ma 17.05.2016 , 07:30 PM
Baza Dromex
Detalii
Profix Cluj8vs3Robert Bosch
Vi 20.05.2016 , 08:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Tecknoworks4vs5Gold Paper
Lu 16.05.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Accesa5vs1Ulma Packaging
Lu 16.05.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Rocas6vs5Wrigley
Vi 20.05.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
TransarT6vs3SaladBox
Lu 16.05.2016 , 10:00 PM
Baza Unirea Cluj
Detalii