DIVIZIA B1

Etapa 1, perioada 07.09.2015 - 13.09.2015
Selgros10vs1FC Bosch
Lu 07.09.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt9vs8Sykes
Ma 08.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Guhring0vs6Old Blacks
Mi 09.09.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Imsat Service5vs3MApN Cluj
Vi 11.09.2015 , 08:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Montran4vs4Garmin
Lu 14.09.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
BT Marasti7vs5Pitech+Plus
Jo 17.09.2015 , 07:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Property Shark8vs1Conexinstal
Mi 23.09.2015 , 07:00 PM
Strand Sun
Detalii
Etapa 2, perioada 14.09.2015 - 20.09.2015
Pitech+Plus8vs0FC Bosch
Lu 14.09.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Old Blacks7vs6Stadt
Ma 15.09.2015 , 06:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Conexinstal4vs5Guhring
Ma 15.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Sykes4vs6Imsat Service
Ma 15.09.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
BT Marasti7vs4Montran
Sa 19.09.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Garmin9vs4Property Shark
Lu 21.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
MApN Cluj0vs2Selgros
Vi 25.09.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 3, perioada 21.09.2015 - 27.09.2015
Selgros5vs0Sykes
Lu 21.09.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch0vs3MApN Cluj
Mi 21.10.2015 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Montran2vs2Pitech+Plus
Lu 21.09.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Stadt8vs5Conexinstal
Ma 22.09.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring3vs0Garmin
Mi 23.09.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Property Shark11vs3BT Marasti
Du 27.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Imsat Service3vs0Old Blacks
Vi 04.12.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 4, perioada 28.09.2015 - 04.10.2015
Pitech+Plus4vs8MApN Cluj
Lu 28.09.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Montran10vs4Property Shark
Lu 28.09.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Conexinstal17vs10Imsat Service
Ma 29.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Sykes13vs3FC Bosch
Ma 29.09.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Garmin3vs5Stadt
Jo 01.10.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Marasti5vs3Guhring
Sa 03.10.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Old Blacks3vs7Selgros
Mi 07.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 5, perioada 05.10.2015 - 11.10.2015
Selgros4vs4Conexinstal
Lu 05.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch0vs3Old Blacks
Lu 05.10.2015 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Stadt5vs2BT Marasti
Ma 06.10.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring1vs1Montran
Mi 07.10.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Imsat Service5vs5Garmin
Jo 08.10.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Property Shark3vs2Pitech+Plus
Du 11.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
MApN Cluj4vs10Sykes
Lu 07.12.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 6, perioada 12.10.2015 - 18.10.2015
Pitech+Plus4vs5Sykes
Lu 12.10.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Montran3vs4Stadt
Lu 12.10.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Conexinstal18vs0FC Bosch
Ma 13.10.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Old Blacks6vs9MApN Cluj
Ma 13.10.2015 , 07:00 PM
Liceul MIU, str. Taberei
Detalii
Garmin2vs5Selgros
Jo 15.10.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Marasti6vs6Imsat Service
Vi 16.10.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Property Shark4vs4Guhring
Du 18.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 7, perioada 19.10.2015 - 25.10.2015
MApN Cluj6vs14Conexinstal
Lu 19.10.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Selgros6vs1BT Marasti
Lu 19.10.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch0vs3Garmin
Lu 19.10.2015 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Imsat Service3vs5Montran
Lu 19.10.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Stadt8vs2Property Shark
Ma 20.10.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Sykes8vs4Old Blacks
Ma 20.10.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Guhring3vs3Pitech+Plus
Jo 22.10.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 8, perioada 26.10.2015 - 01.11.2015
Pitech+Plus3vs4Old Blacks
Lu 26.10.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Montran3vs4Selgros
Lu 26.10.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Conexinstal17vs1Sykes
Ma 27.10.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Guhring3vs5Stadt
Mi 28.10.2015 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Garmin3vs0MApN Cluj
Jo 29.10.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Marasti5vs4FC Bosch
Sa 31.10.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Property Shark7vs7Imsat Service
Du 01.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 9, perioada 02.11.2015 - 08.11.2015
MApN Cluj7vs4BT Marasti
Lu 02.11.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Selgros7vs3Property Shark
Lu 02.11.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch3vs4Montran
Lu 02.11.2015 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Stadt16vs2Pitech+Plus
Ma 03.11.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Old Blacks5vs17Conexinstal
Ma 03.11.2015 , 07:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Sykes6vs2Garmin
Ma 03.11.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Imsat Service4vs4Guhring
Vi 06.11.2015 , 08:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 10, perioada 09.11.2015 - 15.11.2015
Montran6vs7MApN Cluj
Lu 09.11.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Stadt8vs7Imsat Service
Ma 10.11.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring1vs1Selgros
Mi 11.11.2015 , 08:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Garmin6vs6Old Blacks
Jo 12.11.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Property Shark8vs2FC Bosch
Du 15.11.2015 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
Pitech+Plus2vs14Conexinstal
Lu 09.11.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Marasti4vs2Sykes
Sa 21.11.2015 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 11, perioada 16.11.2015 - 22.11.2015
Selgros3vs5Stadt
Lu 16.11.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Conexinstal8vs3Garmin
Ma 17.11.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Old Blacks5vs9BT Marasti
Ma 17.11.2015 , 07:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Sykes3vs7Montran
Ma 17.11.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
MApN Cluj8vs4Property Shark
Mi 18.11.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
FC Bosch1vs6Guhring
Mi 18.11.2015 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Imsat Service5vs6Pitech+Plus
Vi 20.11.2015 , 08:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Etapa 12, perioada 23.11.2015 - 29.11.2015
Pitech+Plus3vs6Garmin
Lu 23.11.2015 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Montran3vs0Old Blacks
Lu 23.11.2015 , 10:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Stadt9vs6FC Bosch
Ma 24.11.2015 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring1vs7MApN Cluj
Mi 25.11.2015 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Marasti7vs11Conexinstal
Jo 26.11.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Imsat Service6vs9Selgros
Vi 27.11.2015 , 08:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Property Shark3vs0Sykes
Du 29.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 13, perioada 30.11.2015 - 06.12.2015
MApN Cluj2vs1Stadt
Mi 02.12.2015 , 07:00 PM
Sc. Gr. Nr. 10
Detalii
Sykes5vs2Guhring
Mi 02.12.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Conexinstal11vs4Montran
Jo 03.12.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Garmin13vs3BT Marasti
Jo 10.12.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Selgros5vs2Pitech+Plus
Lu 07.12.2015 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch6vs13Imsat Service
Lu 07.12.2015 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Old Blacks0vs3Property Shark
Ma 08.12.2015 , 07:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 14, perioada 29.02.2016 - 06.03.2016
Old Blacks0vs3Guhring
Mi 02.03.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Pitech+Plus3vs2BT Marasti
Mi 02.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
FC Bosch1vs5Selgros
Lu 29.02.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Garmin7vs2Montran
Jo 03.03.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal10vs3Property Shark
Mi 02.03.2016 , 08:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Sykes5vs9Stadt
Ma 01.03.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
MApN Cluj5vs1Imsat Service
Lu 29.02.2016 , 08:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 15, perioada 07.03.2016 - 13.03.2016
Stadt6vs2Old Blacks
Lu 07.03.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Montran0vs3BT Marasti
Ma 08.03.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
Property Shark3vs4Garmin
Du 13.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
FC Bosch5vs8Pitech+Plus
Lu 07.03.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Guhring3vs6Conexinstal
Mi 09.03.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Selgros9vs1MApN Cluj
Lu 07.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Imsat Service10vs3Sykes
Jo 10.03.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 16, perioada 14.03.2016 - 20.03.2016
BT Marasti3vs7Property Shark
Mi 16.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Old Blacks8vs2Imsat Service
Mi 16.03.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Pitech+Plus3vs3Montran
Lu 14.03.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Garmin10vs1Guhring
Jo 17.03.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal16vs4Stadt
Mi 16.03.2016 , 07:00 PM
Polus Center
Detalii
Sykes0vs3Selgros
Ma 15.03.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
MApN Cluj5vs3FC Bosch
Jo 17.03.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 17, perioada 21.03.2016 - 27.03.2016
Stadt8vs3Garmin
Ma 22.03.2016 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Property Shark3vs0Montran
Du 03.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
FC Bosch5vs4Sykes
Lu 21.03.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Guhring7vs1BT Marasti
Mi 23.03.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Selgros5vs1Old Blacks
Lu 21.03.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
MApN Cluj5vs4Pitech+Plus
Jo 24.03.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Imsat Service0vs3Conexinstal
Jo 24.03.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 18, perioada 28.03.2016 - 03.04.2016
Montran0vs3Guhring
Ma 29.03.2016 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
BT Marasti2vs7Stadt
Mi 30.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Old Blacks6vs3FC Bosch
Mi 30.03.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Pitech+Plus4vs3Property Shark
Lu 28.03.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Garmin7vs4Imsat Service
Jo 31.03.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal7vs12Selgros
Lu 28.03.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Sykes3vs4MApN Cluj
Vi 01.04.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 19, perioada 04.04.2016 - 10.04.2016
Stadt7vs5Montran
Ma 05.04.2016 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
FC Bosch3vs7Conexinstal
Lu 04.04.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Guhring4vs2Property Shark
Mi 06.04.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Selgros6vs4Garmin
Lu 04.04.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Sykes7vs3Pitech+Plus
Vi 08.04.2016 , 08:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
MApN Cluj4vs0Old Blacks
Jo 07.04.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Imsat Service13vs6BT Marasti
Jo 07.04.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 20, perioada 11.04.2016 - 17.04.2016
Montran12vs2Imsat Service
Mi 13.04.2016 , 10:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
BT Marasti1vs13Selgros
Jo 14.04.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Old Blacks8vs7Sykes
Mi 13.04.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Pitech+Plus2vs0Guhring
Lu 11.04.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Property Shark4vs10Stadt
Du 17.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Garmin5vs5FC Bosch
Jo 14.04.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal3vs0MApN Cluj
Ma 12.04.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 21, perioada 18.04.2016 - 24.04.2016
Stadt5vs3Guhring
Ma 19.04.2016 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Old Blacks6vs3Pitech+Plus
Mi 20.04.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
FC Bosch4vs6BT Marasti
Lu 18.04.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Selgros5vs1Montran
Lu 18.04.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Sykes0vs3Conexinstal
Ma 19.04.2016 , 09:30 PM
TERENUL NU S-A STABILIT
Detalii
MApN Cluj6vs3Garmin
Jo 21.04.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Imsat Service2vs2Property Shark
Ma 26.04.2016 , 10:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Etapa 22, perioada 25.04.2016 - 01.05.2016
BT Marasti2vs7MApN Cluj
Jo 28.04.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Property Shark3vs5Selgros
Du 08.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Montran6vs5FC Bosch
Lu 25.04.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Pitech+Plus4vs13Stadt
Lu 25.04.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Conexinstal3vs9Old Blacks
Lu 25.04.2016 , 06:00 PM
Cotton
Detalii
Garmin5vs9Sykes
Jo 28.04.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Guhring2vs6Imsat Service
Mi 27.04.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Etapa 23, perioada 02.05.2016 - 08.05.2016
MApN Cluj3vs6Montran
Jo 05.05.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Imsat Service1vs12Stadt
Jo 05.05.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Selgros3vs0Guhring
Mi 04.05.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Old Blacks4vs3Garmin
Jo 05.05.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
FC Bosch6vs2Property Shark
Lu 02.05.2016 , 09:00 PM
AMANAT
Detalii
Conexinstal6vs5Pitech+Plus
Ma 03.05.2016 , 06:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Sykes1vs3BT Marasti
Vi 06.05.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 24, perioada 09.05.2016 - 15.05.2016
Stadt5vs5Selgros
Ma 10.05.2016 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Garmin12vs2Conexinstal
Jo 12.05.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Marasti2vs5Old Blacks
Jo 12.05.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Montran8vs4Sykes
Mi 11.05.2016 , 10:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Property Shark3vs0MApN Cluj
Du 15.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Guhring3vs4FC Bosch
Mi 11.05.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Pitech+Plus4vs5Imsat Service
Lu 09.05.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 25, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Garmin7vs4Pitech+Plus
Jo 19.05.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Old Blacks8vs9Montran
Mi 18.05.2016 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
FC Bosch0vs3Stadt
Lu 16.05.2016 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
MApN Cluj0vs3Guhring
Jo 19.05.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Conexinstal17vs3BT Marasti
Mi 25.05.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Selgros5vs1Imsat Service
Lu 16.05.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Sykes0vs3Property Shark
Vi 20.05.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 26, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Stadt3vs0MApN Cluj
Ma 17.05.2016 , 06:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring6vs4Sykes
Mi 18.05.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Montran3vs5Conexinstal
Lu 16.05.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
BT Marasti3vs3Garmin
Mi 18.05.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Pitech+Plus2vs5Selgros
Lu 16.05.2016 , 10:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Imsat Service9vs6FC Bosch
Jo 19.05.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Property Shark7vs10Old Blacks
Du 22.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii