DIVIZIA A

Etapa 26, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
Yonder0vs3Emerson
Ma 17.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Orange0vs3Bentel Sistem
Jo 19.05.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
EBS Blitz4vs2SoftVision
Jo 26.05.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Bendkopp8vs5Decorint
Ma 17.05.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EKE Kolozsvar 18913vs0Auchan
Lu 23.05.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Vadol OMV Team0vs3Arobs Transilvania
Vi 20.05.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm7vs10Safety Group
Lu 23.05.2016 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa 25, perioada 16.05.2016 - 22.05.2016
SoftVision3vs0Vadol OMV Team
Mi 18.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania6vs3EKE Kolozsvar 1891
Ma 17.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group3vs0Yonder
Lu 16.05.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson1vs4Bendkopp
Ma 17.05.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Bentel Sistem3vs3EBS Blitz
Mi 18.05.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Auchan5vs7EuroGsm
Vi 20.05.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Decorint5vs4Orange
Vi 20.05.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa 24, perioada 09.05.2016 - 15.05.2016
Bendkopp2vs2Safety Group
Ma 10.05.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm3vs2Arobs Transilvania
Mi 11.05.2016 , 07:00 PM
AMANAT
Detalii
Decorint2vs10Emerson
Vi 13.05.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EKE Kolozsvar 18913vs6SoftVision
Lu 09.05.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange3vs6EBS Blitz
Jo 12.05.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Yonder0vs3Auchan
Ma 10.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team0vs3Bentel Sistem
Vi 13.05.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa 23, perioada 02.05.2016 - 08.05.2016
Bentel Sistem3vs0EKE Kolozsvar 1891
Mi 04.05.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania3vs0Yonder
Ma 03.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group13vs0Decorint
Lu 02.05.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Auchan2vs5Bendkopp
Vi 06.05.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision3vs0EuroGsm
Mi 04.05.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz3vs0Vadol OMV Team
Mi 04.05.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Emerson5vs7Orange
Ma 03.05.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 22, perioada 25.04.2016 - 01.05.2016
Emerson3vs10Safety Group
Ma 26.04.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Bendkopp2vs1Arobs Transilvania
Ma 26.04.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm6vs8Bentel Sistem
Mi 27.04.2016 , 07:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Yonder2vs6SoftVision
Ma 26.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Orange3vs7Vadol OMV Team
Jo 28.04.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
EKE Kolozsvar 18915vs0EBS Blitz
Lu 25.04.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Decorint5vs7Auchan
Jo 05.05.2016 , 07:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Etapa 21, perioada 18.04.2016 - 24.04.2016
Vadol OMV Team2vs3EKE Kolozsvar 1891
Vi 22.04.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Safety Group4vs2Orange
Lu 18.04.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision0vs6Bendkopp
Mi 20.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bentel Sistem9vs3Yonder
Mi 20.04.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
Auchan5vs5Emerson
Vi 22.04.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania9vs4Decorint
Ma 19.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz0vs3EuroGsm
Jo 21.04.2016 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 20, perioada 11.04.2016 - 17.04.2016
Yonder6vs2EBS Blitz
Ma 12.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp1vs7Bentel Sistem
Ma 12.04.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group6vs2Auchan
Lu 11.04.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange5vs5EKE Kolozsvar 1891
Jo 14.04.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
EuroGsm0vs3Vadol OMV Team
Mi 13.04.2016 , 08:00 PM
AMANAT
Detalii
Decorint5vs5SoftVision
Vi 15.04.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson3vs5Arobs Transilvania
Ma 12.04.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 19, perioada 04.04.2016 - 10.04.2016
Vadol OMV Team3vs0Yonder
Vi 08.04.2016 , 07:30 PM
AMANAT
Detalii
SoftVision4vs2Emerson
Mi 06.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EKE Kolozsvar 18912vs6EuroGsm
Lu 04.04.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bentel Sistem10vs2Decorint
Vi 08.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Auchan6vs3Orange
Vi 08.04.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania5vs3Safety Group
Ma 05.04.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz3vs7Bendkopp
Ma 05.04.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 18, perioada 28.03.2016 - 03.04.2016
Yonder2vs5EKE Kolozsvar 1891
Ma 29.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp8vs1Vadol OMV Team
Ma 29.03.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group3vs0SoftVision
Lu 28.03.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange0vs3EuroGsm
Jo 31.03.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint5vs7EBS Blitz
Vi 01.04.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson3vs9Bentel Sistem
Ma 29.03.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Auchan3vs4Arobs Transilvania
Vi 01.04.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 17, perioada 21.03.2016 - 27.03.2016
Vadol OMV Team4vs7Decorint
Vi 25.03.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm6vs7Yonder
Lu 21.03.2016 , 06:30 PM
Lic .Energetic
Detalii
SoftVision3vs7Auchan
Mi 23.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EKE Kolozsvar 18910vs3Bendkopp
Lu 21.03.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bentel Sistem9vs4Safety Group
Mi 23.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania5vs2Orange
Ma 22.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz7vs4Emerson
Mi 23.03.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 16, perioada 14.03.2016 - 20.03.2016
Bendkopp8vs2EuroGsm
Ma 15.03.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group3vs0EBS Blitz
Lu 14.03.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange5vs10Yonder
Jo 17.03.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint4vs8EKE Kolozsvar 1891
Mi 23.03.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson4vs7Vadol OMV Team
Ma 15.03.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Auchan2vs8Bentel Sistem
Vi 18.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania7vs3SoftVision
Ma 15.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 15, perioada 07.03.2016 - 13.03.2016
Vadol OMV Team4vs5Safety Group
Vi 11.03.2016 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Yonder0vs3Bendkopp
Ma 08.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EuroGsm6vs4Decorint
Mi 09.03.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
SoftVision6vs2Orange
Mi 09.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EKE Kolozsvar 18915vs1Emerson
Lu 07.03.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bentel Sistem12vs0Arobs Transilvania
Mi 09.03.2016 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz1vs4Auchan
Mi 09.03.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 14, perioada 29.02.2016 - 06.03.2016
Safety Group0vs2EKE Kolozsvar 1891
Lu 29.02.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange0vs6Bendkopp
Jo 03.03.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
SoftVision4vs13Bentel Sistem
Mi 02.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Decorint12vs7Yonder
Vi 04.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson6vs10EuroGsm
Ma 01.03.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Auchan4vs0Vadol OMV Team
Vi 04.03.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania6vs3EBS Blitz
Ma 01.03.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 13, perioada 30.11.2015 - 06.12.2015
Emerson3vs8Yonder
Jo 03.12.2015 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Bentel Sistem3vs0Orange
Mi 02.12.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision2vs3EBS Blitz
Mi 02.12.2015 , 10:00 PM
Terapia
Detalii
Decorint3vs5Bendkopp
Jo 03.12.2015 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Auchan1vs8EKE Kolozsvar 1891
Vi 04.12.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania5vs2Vadol OMV Team
Jo 03.12.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group4vs5EuroGsm
Lu 30.11.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa 12, perioada 23.11.2015 - 29.11.2015
Vadol OMV Team9vs5SoftVision
Vi 27.11.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EKE Kolozsvar 18912vs4Arobs Transilvania
Lu 23.11.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Yonder0vs3Safety Group
Ma 24.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp7vs1Emerson
Ma 24.11.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EBS Blitz1vs7Bentel Sistem
Mi 25.11.2015 , 06:00 PM
Terapia
Detalii
EuroGsm4vs2Auchan
Mi 25.11.2015 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Orange2vs5Decorint
Jo 26.11.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 11, perioada 16.11.2015 - 22.11.2015
Safety Group3vs3Bendkopp
Lu 16.11.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania1vs3EuroGsm
Ma 17.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson6vs2Decorint
Ma 17.11.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
SoftVision3vs4EKE Kolozsvar 1891
Mi 18.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz6vs4Orange
Jo 19.11.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Auchan4vs9Yonder
Vi 20.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Bentel Sistem8vs3Vadol OMV Team
Lu 23.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 9, perioada 02.11.2015 - 08.11.2015
Safety Group9vs3Emerson
Lu 02.11.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania1vs4Bendkopp
Ma 03.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bentel Sistem4vs2EuroGsm
Mi 04.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision4vs7Yonder
Mi 04.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team6vs2Orange
Vi 06.11.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Auchan4vs7Decorint
Vi 06.11.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
EBS Blitz0vs3EKE Kolozsvar 1891
Sa 14.11.2015 , 08:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa 10, perioada 09.11.2015 - 15.11.2015
EKE Kolozsvar 18911vs9Bentel Sistem
Lu 09.11.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Yonder0vs3Arobs Transilvania
Ma 10.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp7vs1Auchan
Ma 10.11.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm17vs8SoftVision
Mi 11.11.2015 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Decorint1vs10Safety Group
Jo 12.11.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team6vs4EBS Blitz
Vi 13.11.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange2vs7Emerson
Jo 12.11.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 8, perioada 26.10.2015 - 01.11.2015
EKE Kolozsvar 18914vs8Vadol OMV Team
Lu 26.10.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Decorint2vs11Arobs Transilvania
Lu 26.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson9vs3Auchan
Ma 27.10.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Yonder2vs11Bentel Sistem
Ma 27.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp7vs2SoftVision
Ma 27.10.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Orange5vs13Safety Group
Jo 29.10.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
EuroGsm0vs3EBS Blitz
Mi 28.10.2015 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Etapa 7, perioada 19.10.2015 - 25.10.2015
EKE Kolozsvar 18913vs0Orange
Lu 19.10.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania2vs1Emerson
Ma 20.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bentel Sistem3vs1Bendkopp
Mi 21.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision7vs7Decorint
Mi 21.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team4vs3EuroGsm
Vi 23.10.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Auchan2vs4Safety Group
Mi 28.10.2015 , 08:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EBS Blitz3vs0Yonder
Ma 03.11.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 6, perioada 12.10.2015 - 18.10.2015
Safety Group3vs2Arobs Transilvania
Lu 12.10.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson10vs6SoftVision
Ma 13.10.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Yonder5vs3Vadol OMV Team
Ma 13.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp8vs1EBS Blitz
Ma 13.10.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Decorint2vs12Bentel Sistem
Jo 15.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Orange1vs10Auchan
Ma 20.10.2015 , 08:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
EuroGsm6vs6EKE Kolozsvar 1891
Mi 21.10.2015 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Etapa 5, perioada 05.10.2015 - 11.10.2015
EKE Kolozsvar 189111vs2Yonder
Lu 05.10.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania4vs1Auchan
Ma 06.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bentel Sistem17vs0Emerson
Mi 07.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision1vs4Safety Group
Mi 07.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EuroGsm4vs5Orange
Mi 07.10.2015 , 09:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
EBS Blitz6vs4Decorint
Jo 08.10.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team2vs6Bendkopp
Vi 09.10.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Etapa 4, perioada 28.09.2015 - 04.10.2015
Decorint6vs7Vadol OMV Team
Lu 28.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Emerson4vs1EBS Blitz
Ma 29.09.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Yonder5vs4EuroGsm
Ma 29.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp9vs0EKE Kolozsvar 1891
Ma 29.09.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group3vs6Bentel Sistem
Mi 30.09.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Orange1vs1Arobs Transilvania
Jo 01.10.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Auchan4vs2SoftVision
Vi 02.10.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 3, perioada 21.09.2015 - 27.09.2015
Yonder5vs3Orange
Ma 22.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
EuroGsm2vs2Bendkopp
Ma 22.09.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Bentel Sistem9vs4Auchan
Mi 23.09.2015 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
SoftVision3vs5Arobs Transilvania
Mi 23.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team5vs6Emerson
Mi 25.11.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EBS Blitz0vs3Safety Group
Jo 01.10.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EKE Kolozsvar 18916vs2Decorint
Jo 01.10.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 2, perioada 14.09.2015 - 20.09.2015
Decorint4vs8EuroGsm
Lu 14.09.2015 , 06:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Safety Group3vs3Vadol OMV Team
Lu 14.09.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson0vs5EKE Kolozsvar 1891
Ma 15.09.2015 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Arobs Transilvania3vs6Bentel Sistem
Ma 15.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Bendkopp21vs1Yonder
Ma 15.09.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Orange5vs1SoftVision
Jo 17.09.2015 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Auchan4vs2EBS Blitz
Vi 18.09.2015 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 1, perioada 07.09.2015 - 13.09.2015
EKE Kolozsvar 18911vs6Safety Group
Lu 07.09.2015 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp8vs3Orange
Ma 08.09.2015 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm12vs4Emerson
Ma 08.09.2015 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Bentel Sistem10vs4SoftVision
Jo 10.09.2015 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Vadol OMV Team3vs6Auchan
Vi 11.09.2015 , 07:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EBS Blitz6vs3Arobs Transilvania
Jo 17.09.2015 , 10:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Yonder4vs7Decorint
Ma 08.09.2015 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii